22.02.2014

Львів’яни масово знімають готівку в банкоматах

На даний момент у Львові великим попитом користуються банкомати. Це можна пояснити тим, що люди не знають, чого їм чекати у подальшому. До речі, таке явище є властивим мешканцям багатьох інших великих міст. Пані Катерина говорить, що вона вирішила зняти усі гроші про всяк випадок. Адже сьогодні великий вплив на життя України має ситуація в Києві. Тому жінка вирішила піти до найближчого банкомату та перевести у готівку свій банковий рахунок. Але досягти мети їй одразу не вдалось. Для того, щоб зняти необхідну суму, жінці довелось обійти сім пунктів видачі коштів. У попередніх шести комп’ютер видавав повідомлення про те, що у скрині немає грошей.

За словами пані Наталії, серед громадськості сьогодні спостерігається паніка. На сьогоднішній день великим попитом користується не лише ПриватБанк, але й інші фінансові організації. У нинішній ситуації люди не довіряють банківській системі, оскільки дуже хвилюються за свої кошти. Як показує практика останніх днів, більшість клієнтів торгівельних закладів надають перевагу безготівковому розрахунку. Готівку вони зберігають на «чорний день», який, на думку громади, настане найближчим часом.

Керівник прес-офісу ПриватБанку зазначає, що за останні 5 днів попит на оплату товарів через POS-термінали зріс вдвічі. Згідно зі статистикою, за підсумками понеділка загальна сума розрахунку банківськими картами становить 108, 4 мільйона. Але в четвер цей показник зріс більш, ніж вдвічі, що свідчить про напружену ситуацію у громаді. За словами представників ПриватБанку, за останній тиждень був задіяний 61361 термінал. В даному випадку мова йде про ті пристрої, котрі виконали за добу більше, ніж 5 операцій.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*