24.02.2014

Львів’яни масово здають зброю

Нещодавно під час з’їзду Партії Регіонів, котрий відбувся у Харкові, мер міста та губернатор області наголошували на тому, що громада зберігає у своїх домівках зброю, якою заволоділа під час погромів у ніч на 19 лютого. Але мешканці Львова спростовують цю інформацію, сьогодні вони перейшли від слів до справи. Молоді люди зазначають, що вони починають масово здавати зброю до відділків міліції. Останні два дні були вихідними, до того ж об’єкти управління МВС перебували не в робочому стані, тому громада тимчасово тримала арсенал у себе.

За словами Олександра Рудяка, до сьогоднішнього дня правоохоронці отримали вже половину захоплених стволів. Окрім оперативних робіт, дає результат і добросовісність громади, котра на хвилі емоцій під час штурмування незаконно заволоділа зброєю. Тож є всі підстави вважати, що в найближчому майбутньому весь арсенал буде на своєму законному місці.

Як стверджує головний міліціонер Львівської області, під час погромів правоохоронці засіли на другому поверсі споруди управління. Вони застосували усі можливі міри, аби зловмисники не скористались зброєю. Проте постраждали районні відділки міліції. Не дивлячись на те, що стволи знаходились у сейфах, активісти за допомогою «болгарок» розпиляли залізні бокси. Окрім пістолетів, було взято багато іншої зброї. Загалом правопорушники заволоділи 1189 одиницями. На сьогоднішній день працівники міліції проводять розслідування з цього приводу. Також у мешканців Львова залишається кілька днів для того, аби здати зброю. Якщо людина добровільно приносить ствол до відділку чи управління, то по її відношенню кримінальне впровадження не порушується.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*