21.02.2014

Львів’яни масово заступають в нічні патрулі для охорони міста

Цієї ночі за громадським порядком у місті слідкували мобільні групи, створені власноруч активістами громадських організацій, депутатів міської ради, керівників та працівників підприємств. Ці групи будуть працювати і вдень, але у значно меншій кількості. Прес-служба Львівської міської ради повідомляє, що голови районів висловлюють прохання до мешканців, які займаються патрулюванням районів, узгоджувати свої дії із штабом, який знаходиться у районній адміністрації.

Ірина Гримак – голова Залізничної районної адміністрації – повідомляє, що ніч у районі була спокійною. Все більше людей висловлюють бажання брати участь у патрулюванні міста. Цієї ночі їх було понад 400 осіб, але запис ще триває. У патрулюванні вдень буде залучено біля 60 осіб разом з представниками міліції. За словами Ірини Гримак, 15 міліціонерів патрулювали район вночі, ще п’ятеро чергували в районному штабі.

Личаківський район цієї ночі патрулювали у дві зміни по 250 осіб разом із представниками правоохоронних органів. Представники мобільних груп отримали багато дзвінків від небайдужих мешканців. На вул.. Пекарській була зафіксована спроба підпалу.

У Синівському районі ніч була спокійною. Голова районної адміністрації Ірина Маруняк коментує, що до нічних мобільних груп з патрулювання Синівського району було залучено біля 240 бажаючих пішого патруля, а також багато автомобілістів, людей із собаками та представників міліції. За словами Маруняк, вдень район будуть патрулювати на двох автомобілях. Також за громадським порядком будуть слідкувати більше п’яти представників райвідділу. Також голова районної адміністрації наголошує на необхідності координувати дії патруля зі штабом у районній адміністрації.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*