26.02.2014

Львів’яни масово скуповують долар

У зв’язку з фінансовою кризою сьогодні не мають відпочинку працівники валютних обмінників. В наш час громада активно скуповує долар, оскільки знає, що він постійно зростатиме. На даний момент курс варіюється у межах від 9,6 до 9,85. Хоча, здавалось би, це дуже високі показники, тому споживачі навряд чи захочуть купувати зелені купюри за такими цінами. Проте така тенденція не стосується мешканців Львова, котрі є одними із найактивніших в Україні в цьому плані. Але, якби того громаді не хотілося, та придбати сьогодні долар дуже непросто. На дверях до відділень банків та багатьох обмінників написано, що валюти немає.

Згідно зі статистикою, учора долар зріс на 10 копійок, а в деяких закладах навіть на 50 копійок. За словами фахівців та працівників обмінників, наявність американської валюти повністю залежить від активності володарів людей. Якщо вони здають «зелені» купюри, то звісно профільні заклади виставляють на продаж. Як показує практика, за один день мешканцям вдається купити лише 300 доларів. Статистика показує, що в наш час попит перевищує пропозицію приблизно в 5 раз.

Причому громада купує валюту по тій причині, що на її думку вона продовжуватиме зростати. За словами деяких мешканців, найближчим часом курс перевалить за позначку 10 гривень. До речі, на Міжбанку ранок почався з курсу 10,65, але протягом дня цей показник зменшуватиметься. Голова НБУ нещодавно запевнив, що ріст долару вже досяг свого апогею, тобто, показники постійно зменшуватимуться. Не дивлячись на це, громада продовжує активно скуповувати валюту.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*