10.01.2014

Львів’яни ігнорують «провладні» товари та послуги

Львівська громада усіма силами намагається посунути чинну владу. Нещодавно наші активісти стали організаторами нової всеукраїнської акції, котра спрямована на погіршення стану справ у бізнесі «регіоналів». На сьогоднішній день мешканці Західної України бойкотують товари, котрі приносять прибуток соратникам Віктора Януковича. На жаль, далеко не всі регіони підхопили цю ідею, але у Львові вона дала перші плоди. Яскравим прикладом є продукція «Кулиничі», як відомо, ця компанія належить пану Азарову. З недавніх пір хліб зберігається у звичайній упаковці, а не в фірмовій, як це було раніше.

Вітчизняні виробники користуються вдалим моментом та рекламують власні товари. Якщо мова йде про продукти, котрі потребують холодної температури, то нічого не заважає підприємцям универсальную витрину купить за доступною ціною. Цей прилад здатен забезпечувати високу якість харчів протягом довгого часу.

Активісти, котрі зазивають не купувати товари від Партії Регіонів, у соціальних мережах повідомляють перелік підприємств, які їм належать. Мова йдеться не лише про їстівні товари, також до уваги приймаються послуги, страхові компанії, банки та все те, що сприяє покращенню фінансового становища провладної сім’ї. Звичайно, далеко не всі громадяни користуються соцмережами, для таких мешканців учасники акції проводять пікети неподалік від магазинів. Нещодавно до активістів завітав навіть батько голови філії Партії Регіонів. Він зазначив, що вихід його сина із фракції є справою часу.

Сьогодні у Фейсбуці часто можна побачити вислови з пропагандою придбання тих товарів, які не мають відношення до провладної політичної сили. Як стало відомо, таку акцію підтримуються навіть львівські посадовці. Керівники державних закладів дозволяють вивішувати перелік тих фірм, продукцію яких потрібно оминати. На думку активістів, звичайно, що їх дії не дадуть бажаного результату за короткий термін. Вони сподіваються на зусилля прихильників Євромайдану з інших регіонів, і тоді акція дійсно завдасть збитків регіоналам.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*