22.02.2014

Львів’яни діляться враженнями від маєтку Януковича

Поки парламентарі вирішують долю маєтку Януковича у Межигір’ї, цей об’єкт охороняють львівські активісти. Вони поділилися першими враженнями від умов проживання екс-президента України. Все побачене, м’яко кажучи, вражає, адже скульптури, приміщення та територія виповнені у царських традиціях. Варто відзначити кімнату відпочинку, де, скоріш за все, Віктор Янукович проводив більше всього часу. За словами активістів, під час огляду вони виявили чимало алкогольних напоїв. Зокрема, колишній очільник країни дуже полюбляв дорогі марки віскі, коньяку та горілки. Напевне, він мав пристрасть до азартних ігор, доказом чому є чимала кількість рулеток та карт.

Усі оздоблювальні матеріли, звісно, мають високу якість, і, відповідно, ціну. Більше всього людям було цікаво дізнатись, чи справді у маєтку Януковича встановлений золотий унітаз. Основа для цього гігієнічного засобу має золотий колір, але наразі невідомо, з якого металу вони виготовлені. Окрім того, таке ж забарвлення мають крани для рукомийника.

Відвідувачі говорять, що територія дуже велика. Деякі з них витратили три часи на екскурсію, але ще не встигли подивитись всі прикраси цього об’єкту. Також львівські активісти оглянули базу для катерів. Саме там вони виявили комплект «чорної» документації, де вказані всі «відкати» та витрати. Звичайно, оброблюванням паперів займатимуться спеціалісти, але неозброєним оком видні нулі, котрі, звичайно, витрачались з державного бюджету.

До речі, весь цей час охороною маєтку займалось кілька людей. За словами одного із працівників, нещодавно гвинтокрил двічі здійнявся у небо. Причому усі цінні речі вивозились протягом двох тижнів. Причому операція проводилась у темний час доби, напевно, щоб не було свідків. За цей час, коли Януковича вже нема у маєтку, територію встигли відвідати десятки тисяч громадян.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*