19.10.2014

«Львівводоканал» модернізує насосні станції встановленням енергоощадного обладнання

Наразі вже завершились ремонтні роботи насосної станції по підкачуванню води, яка знаходиться по вул. Садовій 25 а. Цю насосну станцію побудували ще на початку вісімдесятих років ХХ століття, і все обладнання, яке було тут розташоване, вже давно є застарілим у всіх відношеннях. Завдяки цьому ремонту мешканці вулиць Садової та Петлюри міста Львова матимуть змогу користуватись кращими послугами по водопостачанню.

На станції працювали чотири насосні агрегати річною споживчою потужністю по електроенергії 65 тис. кВт/год. У ході теперішньої реконструкції замість них встановили сучасне обладнання фірми «WILO». Завдяки новим енергоощадним насосампланується економія у електроенергії розміром близько 60% у рік.

Як пояснюють у «Львівводоканалі», половина вартості води містить оплату за використану електроенергію. Довжина ділянки, на яку качається вода становить сто і більше кілометрів. Тому економія тут є дуже актуальною. Сума, яку витратили на реконструкцію насосної складає 400 тисяч гривень і час, протягом якого вона окупиться – близько трьох з половиною років. Було б добре, якби по місту модернізували і інші насосні станції щоб зберегти ціну за оплату води на одному рівні, бо вартість електроенергії зростає.

Мері Львова планує зменшити використання електроенергії якраз встановленням сучасного економного обладнання. Так протягом серпня провели модернізацію насосної станції по підкачці води, яка розташовується на вул.. Коломийській, 9. Як показали розрахунки, встановлене там насосне обладнання надасть 66 тис. кВт/год на рік економії. Це в переводі тотожне 80 тисячам гривень. Оскільки ціна електроенергії щоразу збільшується то окупність насосів дуже висока.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*