16.05.2013

Львівського директора облавтодору все ж таки звільнили

14 травня був виданий наказ для підприємства «Львівоблавтдор», в якому йшлося про звільнення його очільника — Юрія Тарасовича.

Слід нагадати, що ситуація на дорогах Львова почала змінюватися тільки після журналістських розслідувань, метою яких було розголошення і викриття жахливого стану, в якому зараз перебувають автошляхи. Після оприлюднення зібраних матеріалів, Віктор Шемчук, голова Львівської ОДА заявив про те, що він буде домагатиметься звільнення обох «дорожніх» начальників. Урядник навіть показав вже підписані ним подання про «відповідності займаним посадам» Сиротинським та Тарасовичем.

«Всі ці документи я передав відповідним особам Києва, рішення прийняті. Їх мотивація відповідає тому, що передала мені прокуратура, фінансова інспекція і що ми змогли встановити самостійно», – зауважив Віктор Шемчук.

Журналісти показали нам, як зловживає фінансами вище керівництво автодору під час ремонту доріг. Всі факти особисто перевірив прокурор області Олег Василенко і вони виявилися правдою. Окрім цього на протязі кількх днів проводилися інспектування ділянок на трасі Львів – Самбір, Львів – Тернопіль та на шляху, що проходить між селами Словіта і Куровичі. Там були виявлені суттеві порушення і по них вже навіть відкриті кримінальні справи. Детальніше у цим можна ознайомитись, подивившись програму «На контролі».

Тема програми присвячена роботі правоохоронних органів. Журналісти встановили, чому міліція не захищає права людей, а порушує їх, та хто візьме на себе відповідальність за беззаконня, яке вібдувається у правоохоронних органах. Будуть оприлюднні скандальні факти, які покажуть чим насправді займається міліція і кого вона , в першу чергу, захищає.

На програмі зберуться представники прокуратури, міліції, народні контролери, юристи. Саме вони будуть пояснювати глядачам, чому останні вже не можуть довіряти представникам закону.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*