14.03.2014

Львівських майданівців все ще відправляють за кордон на лікування

У Львові не словом, а ділом подбали про людей, які постраждали під час сутичок у центрі української столиці. Їм забезпечили лікування за кордоном. Більше того, людей які потребують термінового втручання медиків вже відправили. Таких людей близько сорока. Більша частина з яких – мешканці Львова. А інші – жителі області. Чому, їм не можуть допомогти вітчизняні ескулапи, на це питання під час зустрічі із журналістами відповіла Наталія Іжицька, яка є координатором медичної служби Штабу національного спротиву в Західному регіоні. За словами виступаючої, людям, які під час подій у Києві втратили кінцівки, потрібне сучасне лікування та протезування.

Подібні операції є не простими, і на них добре знаються лише закордонні фахівці. До того ж, усі іноземні клініки зголосилися взяти на себе усі витрати. Жодної копійки з постраждалих та їх сімей не візьмуть. Вже відомо, що кілька постраждалих, курс лікування проходитимуть у Сполучених Штатах Америки. Зокрема о Детройті та Філадельфії. Там львів’янам вмонтують біопротези, яких у світі лише одиниці.

Також, до людей які брали участь у київських подіях і отримали серйозні пошкодження, звертається керівник департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, Олег Березюк. Посадовець наполегливо просить, якщо Ви потребуєте термінової допомоги, йдіть до найближчих лікарень, та пройдіть відповідне медобстеження. А вже тоді, медики визначать, чи треба відправляти Вас на лікування за кордон. Таке занепокоєння з боку Олега Березюка – має всі на те підстави. Справа у тому, що кількість постраждали у київських подіях, є набагато більшої, ніж кількість людей, що звернулися за допомогою. Люди, або бояться йти до лікарень, або просто-на-просто не знають про можливість отримати сучасну та безкоштовну допомогу.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*