25.11.2013

Львівський Євромайдан здебільшого є студентським

Львівський Євромайдан самоорганізувався подібно київському. Молодь через соціальні мережі закликала людей виходити на площу перед пам’ятником Шевченка. Саме на цьому місці у Львові завжди збираються активісти на всі знакові події. Акція триває кілька днів від того моменту, як Україна дізналась про відмову уряду підписувати угоду з Євросоюзом. Не дивлячись на дощ, мокрий сніг і холодний вітер, в центрі міста мітингують близько 10 тисяч людей. В основному в безстроковому протесті приймають участь студенти та молодь.
Євромайдан у Львові унікальний по своїй суті. Мало того, що його благословив сам мер міста, та ще й керівники вузів дозволили своїм студентам приймати участь в масових заходах, направлених на агітацію за євроінтеграційний шлях країни. Звичайно, студенти розуміють, які можуть бути наслідки пропущених занять. Адже все потрібно буде відпрацьовувати, але ніякі труднощі наразі не зупиняють молодих хлопців та дівчат. Студентський координатор акції Софія Федіна говорить про рішучість і впевненість в своїх силах протестуючих молодих людей. На випадок не підписання євроугоди вони вимагають відставки прем’єр-міністра Миколи Азарова.
Масовий протест викликав дуже багато незручностей для тих, хто рухається на автотранспорті центром міста. Практично заблоковані центральні вулиці та прилеглі до них квартали. Міліція, яка контролює порядок на площі, де відбувається Євромайдан, проводить роз’яснювальну роботу серед перевізників і рекомендує в райони, розташовані поряд з центром, не рухатись зовсім.
Студенти не збираються зупинятись на своїх вимогах. Координаційна рада планує пройти маршем від площі Свободи до будівлі Львівської облдержадміністрації і вимагати відставки губернатора Олега Сало. Учасники акції закликають приєднуватися до них усіх львів’ян. Можливо українська влада зрозуміє, що народ важко зупинити, коли він об’єднаний.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*