03.03.2014

Львівський військкомат розпочинає набір призовників

Учора керівництво країни оголосило про мобілізацію військ. Це свідчить про те, що події в Криму стають дедалі «гарячими». Мешканці Львова як ніхто інші хочуть зберегти цілісність території України, тому багато хто з них добровільно йде до військкоматів. Саме тут можна занести свої дані до обліку миротворців, котрі у разі чого готові будуть терміново виїхати до півострова для боротьби з російськими окупантами. Як зазначають представники міського та обласного комісаріатів, за короткий термін громада має передати усі свої контактні дані. Аби не створити черги, військовослужбовці закликають організувати групи, щоб до військкомату інформацію про добровольців приносила лише одна людина. В даному випадку мова йде про імена, прізвища та телефонні номери.

Те ж саме стосується осіб призивного віку. Скоріш за все, їх найближчим часом викличуть до комісаріатів. Адже незабаром на території області розпочинають військові навчання, тому процедуру потрібно виконати в короткий термін. Стало відомо, що військові частини, які знаходяться на території Західної України, приведені до повної бойової готовності. Тож ці солдати вже сьогодні можуть гідно захищати Батьківщину від російських загарбників.

Також участь у навчальних зборах незабаром візьмуть офіцери запасу. Всі люди, котрі мають в обов’язковому порядку з’явитись до військкоматів, найближчим часом отримають повістки. Залишається невідомим питання щодо тих осіб допризовного віку, котрі отримали відстрочку за станом здоров’я на визначений термін. Адже зазвичай він складає 6 місяців, тому закінчується лише в кінці березня чи початку квітня.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*