08.07.2014

Львівський та дніпропетровський політехи будуть співпрацювати

Представники львівської міської влади скористувались моментом запровадження авіарейсу «Львів-Дніпропетровськ». Делегація на чолі з Андрієм Садовим прибула до міста на славетній річці для того, аби наладити тісні контакти з місцевими представниками бізнесу. За підсумками переговорів була досягнута домовленість між Національним університетом «Львівська політехніка» та Національним гірничим університетом.

Як зазначив Андрій Садовий, делегація перебувала у Дніпропетровську протягом двох днів. Користуючись моментом, гості відвідали хворих, котрі проходять лікування у закладах охорони здоров’я. Після цього зустріч набула статусу офіційної, тоді і був підписаний договір про співпрацю між ВУЗами. На думку мера Львова, це найбільші політехи в нашій країні, тому вони мають допомагати один одному. Особливо це важливо для дніпропетровського вишу, представники якого робили спроби працювати з комунальною технікою, але їм не вдалося досягти мети. Тому учасники заходу ухвалили рішення щодо виготовлення львівського електробусу, трамваю та тролейбусу саме у Дніпропетровську. Обумовлюється це тим, зо в Україні дуже великий ринок і вона має потребу у новій техніці.

Аби оцінити виробничі потужності місцевих підприємств, львівська делегація відвідала територію «Південного машинобудівного заводу ім. О.М.Макарова». Не забули гості і про культурну складову, для цього в екскурсійний план приймаюча сторона включила музей Голокосту, культурно-діловий центр «Менора» та Музей Петриківського розпису. А наостанок делегація на чолі з Андрієм Садовим побувала у штабі національної оборони Дніпропетровської області.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*