04.02.2014

Львівський патруль рятує безпритульних громадян від холоду

Як повідомляє прес-служба Львівської міськради, в обласному центрі працівники Центру обліку та нічного перебування громадян без домівки патрулюють вулиці для того, щоб виявити безпритульних, які не можуть самотужки дістатися прихистку. Так чином, безпритульні можуть сподіватися на порятунок від негоди в пунктах обігріву. За підсумками минулого року було організовано 145 патрулів, до яких долучилися небайдужі львів’яни.

Олег Федоренко, котрий займає посаду директора Центру обліку та нічного перебування бездомних громадян, виголошує подяку небайдужим Львів’янам, які повідомлять про місця перебування безпритульних. Завдяки цій інформації, працівники Центру оперативно виконують поставлену мету і у разі виявлення громадян, котрі не мають постійного місця проживання, вони пропонують транспортувати виявлених людей до пунктів обігріву, де можна втамувати голод, обігрітись та заночувати.

Центр надає велику кількість послуг громадянам, що опинились без житла. А саме: облік та тимчасова реєстрація безпритульних за місцезнаходженням, інформує та консультує громадян, видає облікові посвідчення, допомагає відновити документи, майнових і житлових прав, а також надає консультації стосовно правознавства.

На даний момент на базі Центру функціонує декілька пунктів обігріву — основний (вул. Кирилівська, 3а) та додатковий (вул. Тиха, 5). Вони працюють з 10 до 16 години (на час складних холодних погодних умов).

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*