23.11.2011

Львівський міський голова хоче зводити льодовий палац неподалік євро-арени.

Як промовив міський голова Андрій Садовий, льодовий палац в Львові бажають зводити неподалік сучасного стадіону до Євро-2012.

Стосовно місця, де збудували нового стадіон Садовий заявив, що це «серце нового мікрорайону міста».

«Ми проектуємо побудувати там новий льодовий палац, беручи до уваги перспективи Львова як міста, що буде давати заявку на Олімпіаду 2022 року. Також ми готуємо побудувати там великих офісних комплексів. Туди вже підведені усі мережі та усі комунікації», – підкреслив Андрій Садовий.

Проте, слід нагадати, що сесія Львівської міськради 2-го грудня 2010 року затвердила рішення стосовно відведення земельної ділянки і надання земельної ділянки на вул. Пулюя – вул. Трускавецькій Державній фірмі «Льодові арени». 15-го липня 2011 року виконкомом міської ради прийнято рішення «Про затвердження містобудівного обґрунтування і містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на проектування та будівництво ДП «Льодові арени» – критої спортивної споруди із штучним льодом на вул. Пулюя – вул. Трускавецькій. Загальна площа земельної ділянки складає 2,8 тис. га. Поблизу льодового палацу також побудують стоянки для велосипедів та парковку.

Зауважимо, що від льодової арени до євро-стадіону приблизно 6 км.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*