30.01.2014

Львівський мільйонер чесно задекларував доходи

Як повідомляє прес-служба управління Міністерства доходів, станом на сьогоднішній день податкові інспекції області отримали 336 декларацій щодо доходів населення та майнового стану. Мова йде про тих людей, котрі за умови надання інформації мають право на податкову знижку, розмір якої зазначений у законодавстві. Таким чином, громада задекларувала до сплати 1,7 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб. Напевне, ця вся інформація може залишитись для вас незрозумілою. Але серед усіх фізичних осіб, котрі подали декларації, варто виокремити одного чоловіка.
Мова йде про громадянина, який задекларував інвестиційні доходи у розмірі більше, ніж 1 мільйон гривень. Такого Львівська область раніше не знала, що свідчить про гарну роботу управління Міндоходів, та, зокрема, податкової інспекції. Судячи із наданого документу, цей громадянин не розкидається грішми.

Окрім того, в одній декларації вказана сума доходів, отриманих в результаті співробітництва з іноземними партнерами. 11 декларацій стосуються доходу від продажу нерухомого та рухомого майна. Досить вигідною справою сьогодні є здача об’єктів в оренду, про що свідчать 18 декларацій, котрі стосуються цього напряму. Але більше всього документів мають на меті дохід у вигляді спадщини, цих декларацій було подано 46.

Що стосується обіцяної податкової знижки, то її розмір становитиме 133,5 тисяч гривень. Більше детальну інформацію можна дізнатись на офіційному сайті управління Міністерства доходів.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*