30.10.2012

Львівський медичний туризм буде представлено у Ізраїлі

Сьогодні у Львові було проведено засідання, на якому приймали участь представники Львівської обласної держадміністрації, та Уповноважений Посол Ізраїлю в Україні Реувено Дін Елем.
На засіданні обговорювалися питання щодо співпраці між двома державами у туристичній галузі, зокрема особлива увага приділялась релігійному та медичному туризму.
У галузі медичного туризму, пан Дін Елем, виділив можливість впровадження продажу медичних страховок, щодо проходження у Львівській області, наприклад, реабілітаційного лікування. Зі слів посла, вони вже готові відправити до Ізраїлю першу українську групу, яка б змогла подивитися і повчитися, за якими принципами працює така система. Деякі Ізраїльські страхові кампанії вже готові надавати послуги з продажу таких медичних страховок.
В той самий час, Михайло Костюк, Голова Львівської ОДА, підкреслив, що найближчим часом така група буде утворена, яка, в свою чергу, підготує необхідну презентацію для Ізраїльських інвесторів, щодо представлення туристичних потужностей Львівщини.
Зі слів голови Облдержадміністрації, така співпраця буде дуже корисною та вигідною для Львівщини. Тому що Львівський край має дуже великі та корисні резерви для подальшого розвитку того ж самого рекреаційного туризму. Сама Львівська область багата цікавими краєвидами. Туристам з Ізраїлю, однозначно, буде цікаво приїжджати сюди відпочивати та проходити відновлення.
Михайлом Костюком була започаткована ідея щодо створення у місті Почесного консульства Ізраїльської Держави. На що Ізраїльській посол пообіцяв вирішити це питання за допомогою Міністерства закордонних справ.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*