15.11.2012

Львівський «День Щастя»

У «Макдональдсі» міста Львова, що знаходиться по пров. Шевченка, 7, 11 листопада пройшов «День Щастя». Традиційно на щорічну акцію «Макдональдс» та благодійний фонд «Україна 3000» запрошує підтримати акцію відомих спортсменів та представників шоу-бізнесу.

Цього дня, у святкуванні прийняли участь відомі Львівські зірки Андрій Залізко, Наталя Карпа, Людмила Ясінська, дитячий оркестровий колектив, гумористична група «МАГАРИЧ», а також відомі спортсмени: боксер, срібний призер Олімпійських Ігор в Сіднеї 2000 року Андрій Котельник, та Ігор Шимечко, важкоатлет, учасник 29 ігор Оліміпади 2008 року в Пекіні та 30 ігор Олімпіади 2012 року в Лондоні зі своїм тренером Ярославом Мартинюком, а також гравці баскетбольного клубу «Політехніка-Галичина».

«День щастя», свято, яке щорічно проводить ресторан «Макдональдс» з 2002 року майже у 100 країнах світу. За роки проведення акції, було зібрано понад 10 млн гривень, на які придбали медичне обладнання для дитячих лікарень України. Лікарні отримали кардіологічне, реанімаційне обладнання, дефібрилятори, обладнання для виходжування недоношених немовлят, обладнання для лікування органів дихання.

Цього року акція проходитиме з 1 по 30 листопада, щоб взяти у неї участь потрібно купити незначну символіку акції (диски з дитячими піснями, брелочки), а 11 листопада – картофель-фрі.

У цьому році, на виручені гроші планується придбати реанімаційне обладнання для невідкладної допомоги дітям, що буде передано до 22 міст України у 27 лікарень, у тому числі і у Львівську клінічну лікарню, що знаходиться по вул.. П. Орлика,4

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*