29.09.2012

Львівський баскетбольний клуб прозвітував про результати трансферної роботи

Щорічно баскетбольна команда «Політехніка-Галичина» у період міжсезоння на трансферному ринку набирає дуже великої активності. Зі старої команди у клубі залишилося лише три гравця – Сергій Алфьоров, Владан Вукославлєвіч, Ярослав Зубрицький, інші – нові учасники. За словами генерального директору клубу Погостінського Кирилу, самі най очікувані контракти з українськими та іноземними виконавцями зірвалися, але взагалі, все, що було заплановано – вдалося здійснити.
У Суперлізі всі показали відмінні результати, але лише після закінчення чемпіонату можна буде остаточно зробити загальний підсумок трансферної компанії. Конкуренти у команди дуже серйозні, але набравши відносно сильний склад, керівництво клубу не втрачає надії на першість у змаганнях.
Одним з нових учасників команди став гравець з Боснії Ґоран Іконіч (грав за Словенський клуб «Крка»), який за останні два роки здобув значні досягнення у престижних клубних іграх, серед найважливіших успіхів здобув звання «Найкращий європейський гравець року», «Гравець року», «Захисник року».
Також новими учасниками « Політеху» стали достатньо видатні гравці, наприклад, Іван Шкурупій, успішно виступав у таких командах як «Грифон» із Симферополя, МБК «Миколаїв», «Полтаву», БК «Дніпро-Азот», БК «Донецьк», «Азовмаш», останню команду покинув після зборів передсезоння.
Також контракт із клубом підписали вихідці з южненського «Хіміка» Саша Васільєвіч та Даррел Мітчел. Із команди, фіналіста минулого сезону плей-оф, «Азовмаш» перейшов гравець Денис Іванов (за ним 29 ігор у складі клубу), Олег Салтовець «Донецьк» свіжий переможець Суперліги, Леонід Стефанишин учасник столичного «Будівельника» та Дніпродзержинського «Дніпро-Азота».
У зв’язку з капітальною зміною складу, на нових сильніших учасників клубу робляться великі ставки на майбутні досягнення. Мінімум –це другий раунд плей-оф. Перше місце – це звичайно завдання –максимум.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*