18.09.2014

Львівські жінки навчатимуться правильному веденню бізнесу

2 жовтня у Львові відбудеться тренінг «Архітектура лідерства». Цей захід буде проведений для тих жінок, котрі хочуть знайти собі місце у бізнесі. Досвідчені фахівці допоможуть слухачам побудувати функціональні відносини. Мова йдеться про ті стосунки, в яких представниці слабої статі є благодаттю. Участь у тренінгу може кожна бажаюча бізнесвумен, адже урок є безкоштовним. Розпочнеться він о 15:00 і пройде у приміщенні Львівського палацу мистецтв, котрий розташовується за адресою вулиця Коперника, 17. Проводитиметься тренінг у третьому кабінету, що на першому поверсі.

Варто зазначити, що ініціаторами такого проекту є працівники міського департаменту економічної політики. Цей захід є результатом тісної співпраці посадовців із представниками Західноукраїнського центру «Жіночу перспективи». На думку організаторів, тренінг проводитиметься у Львові не востаннє. Наразі лектором буде Любов Володимирівна Максимович. Цю жінку у Львові мало хто знає, але вона є керівником Центру «Жіночі перспективи».

Якщо ви маєте бажання взяти участь у заході, то потрібно заздалегідь сповістити організаторів про це. Для досягнення такої мети варто надіслати анкету на електронну пошту e-mail: ver.lviv.mail@gmail.com. Знайти бланк можна в інтернеті чи попросити знову ж таки шляхом відправки листа за вказаною адресою. Враховуючи той факт, що чисельність учасників тренінгу обмежена, обов’язково виконайте процедуру якомога скоріше.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*