19.03.2014

Львівські військкомати не встигають фіксувати добровольців

Під час революції львів’яни були найактивнішими, аналогічна картина спостерігається і сьогодні. Після того, як уряд оголосив про часткову мобілізацію військ, біля західних військкоматів спостерігаються великі черги. Згідно зі статистико, щодня на облік стає приблизно 500 чоловік. Аби встигнути записатись, деякі громадяни приходять до установи ще до початку її відкриття. Переважно це молоді хлопці, але часто спостерігаються і представники більш старшого покоління. Чергові навіть не встигають поспілкуватись з журналістами, оскільки їм потрібно обслугувати багато люду.

Зате представники ЗМІ встигли опитати чоловіків, котрі стояли біля входу. Жоден з них не каже, що не хочу йти на війну. Навпаки, вони здатні зробити усе можливе, аби їх забрали на фронт. Та не дивлячись на мобілізацію та дефіцит кадрів, Міністерство збройних сил ставить до громадян жорсткі вимоги. Чоловік має бути здоровий, бажано без дітей, а також досягти віку 25 років. Звичайно, схвалюється опит служби в армії, хоча серед активістів були і люди, котра старші за віком, але досвіду не мають.

Як зазначив один із військовослужбовців, громада вже морально налаштована на війну, залишається тепер підтягнути фізичні кондиції. Якщо люди не беруть до ВСУ, до вона може вступити до Національної Гвардії. Як показує досвід, стати членом даної організації може практично кожен громадянин, котрий досяг віку 18 років. Чимало гвардійців вже пройшли школу Майдану. За словами військовослужбовця, війни ніхто не хоче, але якщо зверху дадуть наказ стріляти, то більше нічого не залишається робити.

Не згасає активність Народної самооборони, члени даної організації надають чоловікам листівки стосовно загальної мобілізації. Якщо ви працюєте офіційно, але хочете захищати Вітчизну, то можете не хвилюватись. За вами зберігається робоче місце та зарплатня.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*