26.03.2014

Львівські прикордонники не впустили двох громадян РФ

Якщо росіяни вважають, що Україна укріплює лише наземні кордони, то вони дуже помиляються. Насправді постанова Кабміну стосується усіх видів пересувань, в тому числі і повітряного. Учора двоє мешканців РФ приземлились в аеропорту «Львів» імені Данила Галицького. Під час проходження міграційного контролю прикордонники відмовили пасажирам у перетині українського кордону. Вони прибули до нашого міста із московського аеропорту Внуково. Дану інформацію повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби.

Напевне, росіяни не очікували, що не лише у них в країні діє жорсткий контроль під час перетину кордону. Пасажири не могли чітко і ясно відповісти на елементарні питання працівників аеропорту. Чоловіки не підтвердили мети свого приїзду та місця тимчасового перебування на території нашої країни. Окрім того, мешканці Російської Федерації намагались ввести в оману прикордонників. Звичайно, як фахівці в області психології, охоронці зрозуміли, що ситуація неординарна. Також пасажири не змогли підтвердити присутність кількості коштів, встановленої чинним законодавством.

Усі сумніви стосовно мети прибуття росіян розвіялись після того, як під час обшуку прикордонники виявили в багажі військову форму та відеокамеру. В результаті адміністрація аеропорту ухвалила рішення не дозволяти росіянам перетинати державний кордон. Як наслідок, вони тим самим рейсом відлетіли додому. У цьому році у львівському аеропорті вже зустрічались подібні випадки. Лише у березні у перетині державного кордону відмову отримали 13 громадян Росії( з урахуванням цих чоловіків).

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*