18.03.2014

Львівські підприємці хочуть дізнатись у влади чіткий план дій

Львівські підприємці розуміють ситуацію, у якій опинилась Україна, але все рівно закликають уряд до оголошення чіткого плану дій. Як зазначив заступник голови профільного комітету, бізнесмени бажають дізнатись, які шляхи нове керівництво держави бачить для виходу із тяжкого положення. Громада хоче отримати інформацію про концептуальні штрихи та особливості реформ, про які сьогодні часто наголошує Уряд. Ярослав Рущини бачить два методи для вирішення ситуації. Якщо йти по одній дорозі, то можна просто удосконалити справу попередників. Але такий спосіб потребує чималих витрат коштів і його реалізація може привести у глухий кут.

Другий шлях, і найбільш ефективний, на думку фахівця, полягає у проведенні глобальних реформ. Можна взяти приклад з таких країн, як Малайзія, Сінгапур чи Гонконг. Але у медалі є й інша сторона, наразі уряд готується до підписання політичної частини асоціації з ЄС. Якшо між Україною та Західною Європою буде створена зона вільної торгівлі, то через деякий час керівництво нашої держави може зіштовхнутись з такою проблемою, як гармонізація законодавства. На думку заступника голови Комітету підприємців, наразі посадовці мають чітко прорахувати програму. Треба поміркувати, чи вигідно проводити реформи в податковій системі, аби згодом розпочати гармонізацію з Європою.

У сучасної влади є всі підстави для того, щоб запровадити малазійську систему. Бізнесмени дають Кабміну час на визначення подальшого напрямку для пересування. Якщо вірити словам Павла Шеремета, то ця інформація буде публічно представлена вже найближчим часом. До речі, мешканці Львова задоволені таким вибором, адже свого часу цей фахівець вів чимало досліджень. Зокрема, він добре знається на особливостях економіки розвинених країн Східної Азії.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*