04.02.2014

Львівські підприємці підтримують економічний бойкот Президентському режиму

Понад тисячі львівських підприємців мають намір припинити фінансування до держбюджету, з метою завадити владі фінансування протиправних дій «Беркуту» та так званих «тітушок». Роман Зафійовський, представник Комітету підприємців Львівщини зазначив, що велика кількість підприємців хоче долучитися до цього заходу.

Підприємці, вже з цього місяця, призупиняють фінансування бюджетних складових: ПДВ та податку на прибуток. Але, все ж таки підприємці сплачуватимуть податки до місцевих бюджетів вчасно. Львівські бізнесмени сподіваються на підтримку підприємців з усієї України. Ярослав Рущишин зауважив, що одночасне фінансування Майдану та фінансування «Беркуту», також він наголосив на тому, що припинення фінансування може стати оптимальною причиною припинення війни.

Підприємці розуміють, що за свої дії вони потраплять в так звану фінансову кризу, яка з кожним місяцем збільшуватиметься у свої розмірах. Але все ж таки, справжній патріот повинен любити Україну до глибини своєї кишені.

Бізнесмени мають намір відновити фінансування лише за умови зміни влади. Підприємцям варто пам’ятати, що сплата податків є обов’язковим, яка закріплені низкою законів. За ухилення від сплати податків законом передбачена відповідальність. На згадку для фізичних осіб зазначимо, що кілька днів назад управління Міністерства доходів опублікувало попередження щодо покарань у разі ухилення від сплати податків. Якщо громадяни ігноруватимуть ці заклики, то вони будуть притягнені до відповідальності. Але як показує досвід останніх днів, бізнесмени не збираються виконувати вказівки вищих інстанцій.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*