03.03.2014

Львівські нардепи рекомендують Ярослава Рущишина

До виконувача обов’язків Президента та Прем’єр міністра України надійшли пропозиції від більшості нардепів із Львівщини, Комітет Майдану та багато громадських діячів. Як стверджують журналісти видання «Щоденний Львів», посаду голови облдержадміністрації отримала Ірина Сех, народний депутат від ВО «Свобода». Указ про її призначення видав Олександр Турчинов – в.о. Президента. Однак вищезазначені особи негативно віднеслися до особи Ірини Сех, бажаючи бачити на посаді голови Львівської облдержадміністрації Ярослава Рущишина – відомого у Львові бізнесмена.

У зверненні заявники пояснюють, що вони вважають, що його кандидатура найбільше підходить на цю посаду, вона є самою прийнятною та адекватною з усіх варіантів, які зараз обговорюють у політичних колах. Мешканці Львову бажають бачити серед державних посадовців нові обличчя, і влада не повинна цьому перешкоджати. Але представники Верховної Ради проігнорували це бажання народу, оскільки призначила на посаду голови Львівської облдержадміністрації людину із партійним білетом. Далеко не всі мешканці Львову були задоволені цим рішенням.

Ірина Сех була запрошена активістами до Львівського Майдану для того, щоб вона дала пояснення мешканцям. За словами євромайданівців, вона запам’яталась народові тим, що на установчому засіданні львівського осередку ВО “Майдан” вона навіть не захотіла ставити на обговорення питання про включення представників студентства та молоді, які приймали участь у Євро майдані, до робочої групи. Про це стало відомо користувачам Facebook, які завітали на сторінку Євромайдана у Львові. На даний момент активісти бажають отримати пояснення пані Ірини про свої дії.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*