04.02.2014

Львівські користувачі інтернету говорять про тітушок

В мережі інтернет не припиняються розповсюджуватись чутки про те, що у Львові та у селах поблизу з’явилися тітушки. Наразі мета перебування об’єднань хлопців спортивної статури у місті невідома. Про появу молодиків спортивної зовнішності у с. Бірки 2 лютого повідомила місцева журналістка — Ярина Матвіїв.

Вона розповіла, що зранку в магазин прийшло 20 російськомовних молодиків, на питання про мету перебування — відповіли «приехали посмотреть». Начебто зупинилися в готелі біля села, можливо провокатори. Також, користувачи інтернету повідомляли, що в районі вул. Пулюя у Львові вечорами спостерігається велика кількість молодиків у спортивному одязі, скоріш за все вони приїхали зі Сходу.

Хоча, міліція Львівщини повідомляє про те, що з початку року жодного звернення від місцевих жителів про «тітушок», провокації чи бійки не було. Львівські правоохоронці закликають громадян міста не піддаватися на будь-які провокації, адекватно реагувати на повідомлення в соціальних мережах.

1 лютого був створена Всеукраїнська громадська спілка «Український фронт». Про це повідомили в прес-службі Харківської обласної організації Партії регіонів. До складу Фронту увійшли громадські об’єднання, організації, члени політичних партій і громадяни України, які мають бажання приєднатися до нього. Опозиційні політичні сили закликають громадян одразу ж звертатись до правоохоронців у разі виявлення так званих тітушок.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*