18.02.2014

Львівські депутати ігнорують виконання своїх службових обов’язків

Як повідомляють засоби масової інформації, 11 лютого біля будівлі Львівської обласної ради зібралися мітингувальники з конкретною вимогою усунути від виконання обов’язків голову обласної державної адміністрації Олега Сала. Проте депутати не взяли до уваги голосування громадян щодо відставки посадовця. У зв’язку з цим 17 лютого близько 20 автомобілів самооборони Майдану колоною відправились чергувати біля офісів Львівської облради.

Підставою для цього став той факт, що до початку засідання з приводу усунення Сала в залі зібралося менш, ніж дві третини депутатів. Таким чином активісти намагалися нагадати державним службовцям про необхідність виконання покладених на них обов’язків, в тому числі й відвідування подібних нарад.

Оскільки 18 лютого має відбутися чергове сесійне засідання, то протестуючі намагалися особисто переконати депутатів у необхідності бути присутніми на зборах.

Акція розпочалася візитом до офісу позафракційного депутата Олександра Сендеги, який знаходиться за адресою: вул. Рубчака, 27. Але посадовця на робочому місці не було, тому самооборонці залишили на сходах будівлі декілька автомобільних шин як пам’ятку про свій прихід. Палити їх молодь не збиралася, проте лише цього разу.

Список автомайданівців складався ще з 9 депутатів, але жодного з них на роботі не виявилося. Тому, з дозволу працівників, учасники заходу залишили посадовцям запрошення на засідання з відповідним попередженням. За словами Івана Спринського, у разі потреби, за кошти автосотні, депутатів буде доставлено до облради, аби голосування щодо відставки Олега Сала все-таки відбулося. Активісти пообіцяли, що акція триватиме до тих пір, поки їхні вимоги не будуть виконані.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*