14.04.2013

Львівські чиновники дочекалися виплат по заробітній платі

10 квітня 2013 року виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення щодо бюджету міста на поточний рік.

Згідно рішення суду було ухвалено виділити понад 283 тисячи гривень для виплати боргів по заробітній платні всім працівникам управління капітального будівництва. Із них частка заробітної плати повинна складати – 208, 9 тис. грн., частка судових витрат – 3,1 тис. грн., а нарахування на заробітну плату не менше, ніж 71,8 тис. грн. Ці кошти будуть отримані за рахунок зменшення фонду міського бюджету Львова.

Представники управління освіти також передбачили видатки, які підуть на виконання рішень судів. Їх сумма повинна скласти 41,4 тис. грн. Ці кошти будуть отриманні із тих же видатків, які передбачені і виконавчому комітету міської ради.

Також було запропоновано здійснити перерозподіл самих видатків. Зокрема, перегланути видатки департаменту житлового господарства міста Львів, та зменшити їх на суму 44,3 тис. грн., та сама участь очікує і інфраструктуру. Відповідно до цього предебачено збільшення видатків виконавчому комітету. Дане рішення було прийняте на виконання розпорядженням мера «Про перерозподіл чисельності». Відповідно до нього, штат апарату виконавчого комітету збільшився на одну одиницю, а саме на посаду головного спеціаліста із кадрових питань. Одночасно зменшилася на одну одиницю штатна чисельність інфраструктури та департаменту житлового господарства. У міській раді так пояснили ситуацію: очікується передача фонду оплати праці, однак депутатська комісія ще не дала на це згоду.

У 2012 році бюджет Львова був наповнений на 93% більше, ніж було заплановано.

Нагадаємо, 2013 року у міський бюджет було закладено 1,625 млрд грн. З них 91 млн грн буде вилучено до державного бюджету.

2 комментария

  1. Микола Шарович

    Врешті решт зарплата прийшла, а то вже набридло бути у боргах

  2. Маруся Гончарук

    Як то кажуть, ще не вечір, гадаю досі вже перевіряти людей на запас нервів

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*