24.01.2014

Львівські «беркутівці» вже пишуть заяви про звільнення

До закликів лідерів опозиційних партій часткового прислухались члени львівського спецпідрозділу «Беркут». Кілька годин тому військову частину покинув перший громадянин, котрий написав заяву про звільнення. В той час там перебували люди, які дізнались, що не лише цей чоловік прийняв рішення зняти з себе погони.

У той же час керівник управління МВС стверджує, що до нього не надходило заяв про звільнення. Але якщо він отримає подібні запити, то обов’язково ухвалить їх. Напевне, це лише справа часу, адже один із колишніх «беркутівців», котрий віддав Батьківщині 24 роки, вже встиг поговорити з журналісти. Інші четверо спецпризначенці відмовились давати коментарі працівникам ЗМІ.

За словами Ярослава, його приклад унаслідувало чимало інших колег. Своє рішення громадянин пояснив тим, що не може терпіти ситуацію, котра сьогодні спостерігається в Україні. Ці хлопці не встигли поїхати до Києва через те, що їх військову частину блокували люди. Також відомо, що заяви про звільнення пишуть і ті силовики, котрі знаходяться у столиці. аби уникнути переслідування, деякі з них перший час проживають у Києві.

До речі, цей інцидент прокоментував мер Львова. За його словами, це добре, що громада таким чином висловлює свою позицію. До того, «беркутів ці» і самі не хотіли їхати до столиці. Мало того, вони прохали людей, аби ті блокували їх частини. Натомість ситуація у Львову продовжує залишатись спокійною і водночас напруженою. Людей дуже хвилюють події, котрі сьогодні відбуваються на Майдані. Андрій Садовий не пригадує подібних випадків, щоб на головній площі країни вбивали людей. Прикро і те, що однією із жертв свавілля став львів’янин Юрій Вербицький.

Також мер міста прокоментував ситуації щодо перекриття доріг. На думку посадовця, це чистої води провокації тому не потрібно звертати на них уваги. Пан Садовий запевняє, що Львів завжди був мирним містом, але його жителі не допустять того, аби їх земляків кривдили.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*