11.01.2014

Львівські автомайданівці вже у Харкові

Кілька хвилин тому учасники автомайдану перетнули кордон Харкова. Причому зробили це дуже гарно, транспортні засоби активістів були прикрашені у жовто-сині кольори. На під’їзді до Харкова у колоні налічувалось 6 автомобілів. Свій рух автомайдан розпочав саме зі Львова, а до першої столиці України дістався транзитом через Дубно та Київ, де до них приєдналось кілька водіїв. Окрім того, разом з колоною пересувається автобус, розрахований на 30 чоловік. Під Харковом на активістів очікували інші учасники авто майдану. Не забули прихильники Євромайдану зробити фото на згадку біля посту ДАІ.

Мешканці Львівської області прибули до Слобожанщини для того, щоб підтримати місцевих активістів. Адже саме сьогодні у Харкові розпочнеться перший всеукраїнський форум, і триватиме він протягом двох днів. Найближчим часом до міста приїдуть представники інших регіонів України, котрі є прихильниками опозиції та Євромайдану. У ході відкритого засідання будуть обговорені подальші дії. Також активісти приділять увагу питанням правового захисту, безпеки та надавання фінансової допомоги Євромайданам.

Від кожної з організації у Харкові мають бути присутніми не більше трьох чоловік. Окрім того, нещодавно була задекларована безпартійність зібрання, тобто люди мають бути звичайними активістами. Варто зазначити, що участі у всеукраїнському форумі не візьме лідер політичної сили «УДАР» Віталій Кличко. Причина його відсутності наразі невідома. Віктор Янукович вже зреагував на зібрання, саме у Харкові він організував мітинг, спрямований на підтримку чинної влади.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*