29.01.2014

Львівські активісти Євромайжану зіштовхнулись із радикалами

Учора ввечері розпочався новий штурм будівлі облдержадміністрації. Але організований він був не правоохоронцями, а представниками організації «Свобода». Зазначимо, що учора євромайданівці за проханням голови облради ухвалили рішення звільнити споруду. Напевне, націоналістам не сподобались такі дії, тому вони вирішили взяти ситуацію під свій контроль. Варто зазначити, що кілька днів тому ці ж хлопці допомагали своїм колегам-опозиціонерам захоплювати приміщення облдержадміністрації.

Звичайно, носії українських цінностей не захотіли покидати будівлю, тому тут розпочалась справжня війна за територію. Відбулась сутичка, в ході якої «свободівці» задіяли сльозогінний газ. Окрім того, націоналісти погрожували тимчасовим жителям ОДА розправою у тому випадку, якщо ті не покинуть територію. Не дивлячись на всю небезпеку, євромайданівці вирішили боротись до кінця.

У народі є неписане правило, згідно з яким, добро завжди перемагає зло. Воно діє і у Львові, справжній опозиції вдалось витримати штурм збоку націоналістів, тому вони продовжують охороняти будівлю. Мирні громадяни таки досягли своєї мети, але, на жаль, не обійшлось без фізичних ушкоджень. Під час сутички кілька чоловіків отримали поранення.

Ситуацію кров’ю не вирішити, знайти спільний знаменник можна лише шляхом переговорів. Активісти Євромайдану заблокували радикалів на третьому поверсі будівлі. Комендант закликає «свободівців» покинути приміщення ОДА, а мир буде досягнутий лише після бесіди з десятьма депутатами від партії. Поки ситуація напружена, прихильники Євромайдану не збираються лишати адміністративну будівлю.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*