29.01.2014

Львівські активісти поспілкувались з керівництвом управління Міндоходів

Біля стін будівлі обласного управління Міндоходів пройшло мирне зібрання активістів. Вони прийшли сюди для того, аби запобігти втягуванню інституції до всеукраїнського конфлікту. За словам голови відомства, потойбічними справами він займатись не збирається, а виконуватиме лише безпосередні обов’язки. Як стверджували учасники мітингу, вони завітали до будівлі для того, аби інституція не брала участь у тому конфлікті, котрий сьогодні спостерігається в країні.

До речі, акція дійсно була мирною, а активісти навіть отримали змогу поспілкуватись з представниками відомства. Вони вийшли до групи у кількості десятків людей, аби запросити їх до кабінету голови управління Міндоходів. Інтереси мітингувальників цього дня представляв Віталій Ковтун, він як раз і висловив свої вимоги у розмові з посадовцем. Зокрема, цей громадянин закликав Віталія Пекарчука вести мирний діалог і подавати своєю діяльністю приклад іншим регіонам. Активісти побажали, аби управління не робило кроки, які б набували резонансу серед громади. Окрім того, гості попрохали керівництво відомства не заважати своїм підлеглим публічно висловлювати власну думку.

Віталій Пекарчук зрозумів позицію громади. Розпочав він з того, що податкова служба і в подальшому займатиметься виконанням лише своїх обов’язків. За його словами, з Києва не надходило запитів щодо надання допомоги стосовно транспортування співробітників податкової міліції. За словами посадовців, працівники управління мають змогу вільно висловлюватись. Мало того, багато хто з них брали участь у Євромайдані та виступали на публіку. Ця бесіда видалась досить теплою, тому обидві сторони розійшлися мирно. Залишається тепер вірити у те, що управління Міндоходів дотримається своїх обіцянок.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*