12.02.2014

Львівське мистецтво шокує людей

Нещодавно на головній площі Львова перед будівлею міської ради було розміщено тканинне полотно прямокутної форми із зображенням видатного українського поета та письменника Тараса Шевченка. Цікавим і водночас дивним стало те, що суспільний діяч був зображений лише у нижній білизні. Депутати та державні службовці можуть побачити цей витвір мистецтва прямісінько із вікон адміністративної будівлі.

Під малюнком чітко видніються слова самого Тараса Григоровича: «Раз добром зігріте серце вік не прохолоне» , якими поет описував Прометея. Також на плакаті зображена емблема, котра є гербом Союзу вольних художників – одного з відомих націонал-анархічних творчих угрупувань. Представники даної організації пропагують вільне самовиявлення шляхом створення мистецьких творів, які самі ж і оприлюднюють без будь-якого дозволу. Заснував дане угрупування діяч шоу-бізнесу Антін Мухарський.

Рекламний плакат викликав різну реакцію та емоції у перехожих. Молодь та гості міста віднеслися з гумором до подібної реклами. Це проявлялося як в усміхнених зацікавлених обличчях, так і в бажанні сфотографуватися з оголеним мускулистим тілом Кобзаря.

Проте люди похилого віку не зрозуміли такого мистецтва, вважаючи плакат знущанням та проявом неповаги до великого суспільного діяча. Одна з пенсіонерок назвала художників «збоченцями», котрі не мають совісті. Проте повідомити це на камеру, чи бодай на диктофон відмовилася.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*