10.03.2014

Львівське ДАІ відчуває нестачу екіпажів

Вчора, 9 березня, об 11:00 відбулася зустріч мера Львову Андрія Садового із активістами ГО «Львівський АвтоМайдан». Прес-служба ГО «Львівський АвтоМайдан» повідомляє, що під час цієї події активісти провели із посадовцем важливу, конструктивну бесіду. Зокрема, голова міста висловив своє ставлення про делегування громадським організаціям певних повноважень, зокрема патрулювання міста разом з представниками ДАІ та міліцією. Андрій Садовий задоволений такою практикою. Також від нбого поступила пропозиція створити загони муніципальної дружини.

За словами голови міста, на даний час катастрофічно не вистачає патрульних екіпажів ДАІ, усі працівники Державтоінспекції задоволені спільною роботою із представниками Автомайдану. Після закінчення «Ночі гніву» Андрій Садовий зацікавився статистикою злочинності у місті. Як виявилося, злочинність на вулицях Львову зменшилася аж у три рази. Дивно бачити такі показники при тому, що патрулю міліції у той час не було. Андрій Садовий вважає цей факт ще одним доказом того, що робота із громадськістю дає свої позитивні наслідки. Також на цій зустрічі було обговорене питання щодо роботи комунальних підприємств Львову. Садовий зазначає, що керівників цих служб, яких у місті працює більше 70-ти, він призначає особисто.

Робиться ця процедура таким чином: спочатку підписується договір із новим очолюючим комунального підприємства на один рік. А вже згодом, вивчивши підсумки роботи, мер вирішує, чи варто продовжувати співпрацю із ним на строк три роки. Відбулася розмова також про зустріч громадських активістів із керівником МКП «Львівводоканал» Валентином Вольським, яка вібулась 6го березня. Нагадаємо, що у ході цієї зустрічі пану Вольському було запропоновано пройти процедуру народної люстрації, на що він відповів ігноруванням.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*