19.03.2014

Львівська влада від постраждалих у Києві не відмовлялася

Серед львів’ян почали розповсюджуватись чутки, що постраждалі під час столичних подій залишилися сам на сам зі своїми проблемами. Спростував цю інформацію начальник міського управління охорони здоров’я, Володимир Зуб. Посадовець зустрівся з представниками ЗМІ і пояснив, що ті відомості, якими оперують необізнані люди, є просто-на-просто неправдивими. Від людей, які постраждали у Києві – міська влада не відмовлялася. Більше того, постійно простягає свою руку допомоги.

Раніше, людей, які потребують термінової операції відправили на лікування за кордон. Причому усі витрати візьмуть на себе іноземні клініки. Володимир Зуб дав відповідь і на питання щодо перерахування коштів на підтримку постраждалих. Така як серед городян шириться інформація, що гроші, які перераховують просто львів’яни йдуть не за призначенням.

Головний медик Львова, запевнив журналістів, що все це є неправдою. Але, якщо люди сумніваються у тому, чи знайдуть гроші своїх адресатів, кошти можна відносити до церков. Священики напряму спілкуються з постраждалими майданівцями та їхніми родинами. Тому, переконаний Володимир Зуб, кожен, хто вирішив надати фінансову допомогу через церкви, може бути спокійним. Не загубиться жодна копійчина. Також, начальник охорони здоров’я львівської міської ради, звернувся до журналістів із наполегливим проханням донести важливу інформацію до читачів та глядачів. Стосується вона інформаційних провокацій, які через соціальні мережі здійснюють невідомі особи. Треба вірити тільки офіційним даним, а не припущенням. Якщо у когось і виникають сумніви, за роз’ясненням можна звернутися до міського управління охорони здоров’я.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*