07.07.2014

Львівська область прийняла біженців із Горлівки

Представники Львівської обласної влади продовжують контролювати процедуру тимчасового переселення біженців зі Сходу України. За наказом губернатора активну участь у реалізації масштабного проекту беруть рятувальники. Саме вони забезпечують безпеку для громадян, які покинули зону бойових дій. Нещодавно до Львівщини приїздила мати з родиною із Горлівки, з цього є міста приїхало ще четверо підлітків віком від 6 до 24 років. Варто зазначити, що один із переселенців не може пересуватись самостійно, оскільки хворий на ДЦП.

Допомога рятувальників є безцінною і різнобарвною. Співробітники МНС разом з представниками обласного департаменту соціального захисту зустрічають біженців на вокзалів. Важливо відзначити роль психологів, які проводять з дітлахами чимало часу. Варто врахувати, що довелось пережити їм, тому на моральне відновлення та адаптацію знадобиться деякий час. Фахівці зроблять усе можливе, аби цей процес завершився якомога швидше. Не забуваймо і про дорогу, яку довелось подолати біженцям, адже вони їхали в інший кінець країни.

Цим громадянам влада надала у розпорядження кімнати у гуртожитку Дрогобицького механіко-технологічного коледжу, розташовується заклад на вулиці Пушкіна. Посадовці дозволили переселенцям проживати тут до тих пір, доки не завершиться проведення АТО, а останній терорист не буде затриманий чи вигнаний до Росії. Чимало справ виникло у працівників соціального захисту, котрі мають попіклуватись про навчання, знаходження роботи, отримання соцвиплат та ін. Хоча, стосовно навчання, ми все ж таки сподіваймося, що війна на Сході закінчиться до 1 вересня. Гадаємо, днями раніше українська армія разом із спец загонами МВС звільнила від терористів Слав’янськ, Краматорськ та інші міста, але громадяни поки що туди не повертаються.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*