24.12.2013

Львівська міліція закликає громадян дотримуватись запобіжних заходів на новорічні свята

Львівська інспекція з питань зв’язків з громадськістю звертається до жителів міста із застереженням бути уважними та обачними. В святкові дні активізуються крадії, як квартирні, так і кишенькові. Власне до Нового року ще достатньо часу, а у Львові вже фіксується збільшення випадків пограбування квар житлових приміщень. Навіть за декілька днів до свят чимало людей від’їжджають на відпочинок або до родичів. Що вже говорити про новорічний переддень, коли багато сімей покидають свої помешкання, аби відсвяткувати у друзів, в колі родини чи з колегами на корпоративній вечірці.

В цей час настає гаряча пора для злодіїв. Помешкання, які залишаються без нагляду, стають для них мішенню. Інспектор зі зв’язків з громадськістю Яна Захаревич повідомляє, що менше всього проблем зловмисники мають з пластиковими вікнами. Їх найлегше відкрити, тому власники повинні про це пам’ятати.

Після кількаденної відсутності, підходячи до будинку, необхідно в першу чергу звернути увагу на квартирку. Помітивши відкритими дверцята або зламаний замок в дверях, ні в якому разі не можна заходити до квартири. Саме в той момент злочинець може ще находитись всередині, тому необхідно відразу ж викликати міліцію. Слід пам’ятати, що 25% усіх крадіжок відбувається посеред дня, коли господарі на роботі. Цей пік припадає на період з 12 до 16 години. Якщо крадії впевненні у тому, що помешкання знаходиться без нагляду, то з настанням ночі підвищується ризик його пограбування. Найвдаліший для цього час з 19 до 23 години.

Класичними є нічні крадіжки, їх кількість підвищується з 24-ї до 3-ї години. Прес-центр інспекції з питань зв’язків з громадськістю зазначає, що наразі грабіжники не перебирають краденими речами і виносять все: від одягу, парфумів і продуктів харчування до телевізорів, холодильників та комп’ютерів. Також слід стежити за своїми речами в громадському транспорті. Люди, занепокоєні повсякденними справами, втрачають пильність і їхні гаманці та кишені стають легкою здобиччю для злодіїв.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*