14.03.2014

Львівська громада штурмує військкомати

Біля Львівських військкоматів вишиковуються черги добровольців. Люди за власним бажанням хочуть віддати борг вітчизні. Серед охочих піти до лав Збройних Сил України є й ті особи, які свого часу «відкосили» від армії. Тепер же у них прокинулося сумління, і вони готові взяти до рук зброю. Хоча, керівники військових комісаріатів радять не поспішати. Адже в першу чергу запрошують військовослужбовців запасу, які знаються на зброї та взагалі мають необхідну армійську підготовку. А ось тим людям, які не проходили військову службу, у військкоматах радять не квапитися. Таких осіб запрошуватимуть лише у разі цілковитої необхідності. Тобто тоді, коли кадровий резерв Збройних Сил України не зможе самотужки виконати поставлені цілі. Крім того, керівники Львівських військкоматів закликають молодих людей піти на контрактну військову службу.

Наступна інформація буде корисною для тих людей, яких повістками викликають для звірення даних. Отож, у Буську у будівлі, де раніше розташовувався військовий комісаріат, наразі працює військовий обліковий пункт. Його створили за безпосереднім наказом військового комісара. Таким чином, якщо вам надійшла повістка, вам треба йти до цього пункту. А знаходиться він за адресою вулиця Паркова, 8. Слід зазначити, що сюди за власним бажанням вже прийшло понад десяти колишніх військовослужбовців, які готові піти до Збройних Сил України за першим же покликом. Залишивши свої дані та контакти, люди чекають на дзвінок.

На сьогоднішній день добровольців вистачає не лише у Львівській області. Черги охочих захистити свою країну наявні майже у всіх областях нашої держави. Найбільший ажіотаж спостерігається у Центральній, Північній та Західній частинах України. Там, як і у Львівських військкоматах, в першу чергу звертають увагу на військовослужбовців запасу.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*