24.01.2014

Львівська громада прощається із Юрієм Вербицьким

У приміщенні храму Різдва Пресвятої Богородиці львів’яни та гості міста прощаються із активістом Майдану Юрієм Вербицьким. Поминальна панахида розпочалась ще о 12:00, але народ постійно приходить до церкви. Внутрішня частина споруди вщент заповнена людьми. Це свідчить про те, що громада оцінила героїзм пана Вербицького, який був безпощадно покараний бандитами. Люди, попри мінусну температуру, чекають своєї черги попрощатись із активістом на площі біля храму.

Окрім традиційних квітів та вінків, разом з собою громада приносить національні прапори. Серед відомих діячів тут можна побачити керівника ЛОР Петра Колодія, депутатів облради та інших посадовців. Окрім того, тут присутні громадяни, яких львів’яни знають завдяки іншим сферам життєдіяльності. В цей час район Сихів нагадує Чорнобиль, адже тут дуже тихо, оскільки всі люди прямують до храму. Чимало мешканців не можуть втримати сліз, а серед присутніх є навіть діти, які прийшли востаннє подивитись на героя України.

Перед громадою вже виступив митрополит Львівського УГКЦ Ігоря Возьняка, також своє слово встигли сказати інші відомі люди. Згідно з планами, по закінченні церемонії труна з його тілом попрямує повз проспект Червоної Калини, а також вулиці Сихівська, Зелена, Студентська та Личаківська.

Згідно з результатами проведення судової медичної експертизи, смерть Юрія Вербицького настала від переохолодження. На його тілі були виявлені фізичні пошкодження, однак вони не могли привести до гибелі. Варто зазначити, що його викрали із Олександрівської лікарні Львова разом із Ігорем Луценко. Однак останній залишився живий, хоча йому теж було несолодко. Активіста Євромайдану знайшли ввечері 21 січня, а про долю Юрія Вербицького стало відомо лише через добу після цього.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*