18.06.2013

Львівщина приєднується до міжнародного проекту під гаслом «Твори добро»

«Школа мрій», львівська громадська організація вже кілька років поспіль приймає участь у Міжнародному проекті «Твори добро». Цього року проект вперше пройде в Україні. Відбудеться подія з 3 до 7 червня на базі Винниківської санаторної школи-інтернату.

Метою проекту є виховання громадян всього світу, прищеплення підліткамлюбові до громадської діяльності, адаптація дітей з особливими потребами до соціуму, вирішення соціальних проблем, обмін досвідом, вироблення толерантності та терпимості, навиків спілкування, знайомство з культурниминадбаннями та цінностями країн учасниць.

Цей проект об’єднав підлітків з Польщі, України, Словаччини та Нідерландів в прагненні робити добро на користь окремої людини та суспільства вцілому.

В рамках заходу діти представлять свою країну та пізнають культури інших країн-учасниць. Заплановані концерт під відкритим небом, екскурсії та інтерактивні посиденьки.

Окрім цього кожна з команд приготує майстер-клас. Всі охочі юнаки і дівчата зможуть навчитися і навчити різноманітних цікавостей: розпис на футболках та батіку, мистецтву орігамі, готування солодощів та інше.

Учасники проекту приймуть участь в озелененні території школи, наведуть лад у садку, допоможуть з ремонтом класних кімнат, розфарбують коридор та допоможуть одиноким людям Винник.

Проект «Твори добро»підтримує нідерландський Фонд ІССО. Зокрема, цього року на реалізацію проекту він виділив 1 400 євро. Проте, повний кошторис значно більший — 2 500 євро. Допомогти вирішив мер міста Винники, місцеві бізнесмени, студенти ЛНУ, отці салезіянського згромадження, аніматори, отці місії «Опіки сиріт» та директори Винниківського історико-краєзнавчого музею та Львівського Національного Академічного театру.

Не залишилися байдужими і митці Львова. Гостей та господарів міста вони пообіцяли здивувати своїми талантами. Серед них: О. Божик, М. Мирка, гурт «Крайня хата», Джейкоб Адамс та ансамбль «Високий замок».

 

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*