25.02.2014

Львівщина поспішає позбавитися від усього радянського

Батьківський комітет однієї з загальноосвітніх шкіл Львова звернулися до представників освіти із проханням заборонити відзначення радянських свят, особливо мова йде про день захисника Вітчизни, що відзначаться 23 лютого та улюблене багатьма свято 8го березня. Батьки учнів 4-А класу загальноосвітньої школи «Гроно» вважають, що останні трагічні події, які відбулися в Україні, породили чудодійне зернятко, яке треба берегти для того, щоб з нього з’явилося нове, більш щасливе життя. А для того, щоб зробити щось нове, слід без жалю позбавлятися від старого.
У цьому випадку треба знищити усі загадки про попередній злочинний режим та чужинні ідеології. Основу цього революційного процесу поклали молоді чоловіки та дівчата, які були народжені вже у незалежній України і ніякого відношення до радянського життя не мають, жодного разу не бувши ні піонерами, ні жовтенятами. Тому, на думку батьків, прийшла пора без жалю позбавитися від усього, що нагадуватиме людям про радянське минуле. За їх думкою, кожного року, під час поздоровлень із цими святами, буде руйнуватися вільна національна особистість українського народу. Нагадаємо, що в Стрию громадою був знятий пам’ятник радянському воїну із дитиною на руках. Відбулося це у суботу без підтримки міської влади.

Бажання позбавитись від усього радянського розповсюджується як на духовні, так і на матеріальні цінності. Що стосується останніх, то сучасна молодь надає перевагу лише якісним товарам, оскільки часто буває за кордоном.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*