27.01.2014

Львівщина попрощалась зі своїм героєм

Сьогодні був похований активіст Євромайдану Роман Сеник. Аби попрощатись із героєм України, до селища Наконечне Друге, що в Яворівському районі, з’їхалось близько десяти тисяч людей. 45-річний чоловік свого часу був військовослужбовцем і чимало років прожив у місті Турка. Але поховали його на історичній Батьківщині. До подій у країні, як і кожен мешканець Львівської області, Роман був не байдужий. Він тричі їздив до Києва на Майдан і остання поїздка стала для нього фатальною.

Майже тиждень тому під час атаки силовиків активіст зазнав кульових поранень, котрі були завдані із вогнепальної зброї. Звичайно, правоохоронці спростовують цю інформацію. Адже за їх словами, міліціонери використовують лише гумові патрони. Але яким чином Роман отримав рани у грудну клітку та плече, ніхто пояснити не може. Кажуть що це була провокація. Не дивлячись на такі тяжкі поранення, Роман ще довгий час тримався. Першу медичну допомогу йому надали на Майдані, після чого направили до лікарні.

Чоловік пережив чимало операцій, а також в результаті поранення втратив багато крові. Після того, як було оголошено про акцію збору життєво важливої рідини, врятувати активіста викликалось кілька десятків громадян. В результаті в резерві опинилось близько 200 літрів крові. Але не дивлячись на таку допомогу, лікарям не вдалось врятувати життя героєві. У суботу, тобто через три дні після вистрілу, його серце зупинилось.

Смерть цього відважного чоловіка стала трагедією не лише для родини, а й для всього Яворівського району. До речі, у нього ще жива мати, яка проживаю саме у Наконечному Другому. В цьому ж селищі мешкає його сестра. Також жаль дружину, котра стала вдовою, але вона може пишатись подвигом свого чоловіка. Старожили згадують, що в Яворівщини ще жодного разу не спостерігали таких масштабних похорон.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*