16.10.2012

Львів відвідає головний податківець України

Віталій Пекарчук, голова Державної податкової служби м. Львова під час проведення зустрічі з представниками союзу підприємців і промисловців, пообіцяв запросити до Львова Голову ДПС України.
На засіданні обговорювались питання взаємовідносин підприємців, платників податків з представниками податкової інспекції, розглядали питання збільшення ефективності комерційної діяльності. Зі слів В. Пекарчука, Державна податкова служба на даний час глибоко працює над доведенням роботи служби до європейського рівня. Спільно з Міністерством фінансів було розроблено законопроект ««Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо подальшого удосконалення адміністрування податків і зборів». У ньому передбачається зниження ставки податків для 5-6 групи підприємців. Для них також скасовуються обмеження щодо найманих працівників, їх кількості. Також, вже готовий проект нової податкової реформи, де передбачається значне зниження ставок по фонду оплати праці та ПДВ для національного виробника. Планується пониження ставок до імпорту до 12%, єдиного внеску, та податку на прибуток фізичних осіб.
Тому, перед майбутньою зустріччю з головою ДПС у підприємців, керівників, експертів є можливість ознайомитись з новими документами, та підготувати свої запитання та пропозиції.
Голова спілки промисловців України у Львівській області Юрій Бубес, вважає, що новий законопроект принесе тільки позитивні зміни для платників податків. Що дозволить бізнесу нарешті вийти з тіні.
Суттєві зміни також очікуються і у самій податковій службі. З 2013 року планують запустити інтернет-сервіс «Електронний кабінет платника податків (ЕКПП)» Де будуть проводити безкоштовні он-лайн консультації з питань перевірок та сплати податків. Сервіс є абсолютно добровільним. В системі є можливість отримувати «Інформаційний сервіс», де бажаючі будуть отримувати необхідну інформацію про податки, терміни сплати, документацію та інше, «Спілкування з ДПС» та «Розрахунки з бюджетом» — буде можливість сплачувати всі необхідні платежі за допомогою інтернет-банкінгу, он-лайн спілкуватися з працівниками податкової, сервіс «Податкова звітність» дає можливість надсилати звіти у електронному вигляді. З 1 грудня вже буде можливість реєструватися у системі.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*