13.01.2014

Львів став справжнім відкриттям для гостей з Росії

З кожним роком гостинний Львів приймає все більше гостей, які закохуються в це чарівне місто. Напередодні свят управління туризму Львівської міської ради прогнозувало прибуття до 230 тисяч туристів. На сьогодні, підвівши підсумки, можна говорити про те, що за період новорічних та різдвяних свят з 30-го грудня по 7-е січня місто відвідало уже 120 тисяч людей. Свята продовжуються до 19 січня, а зведення інформації по усіх готелях свідчить про те, що гості ще будуть приїжджати.
Особливістю цьогорічних святкувань є те, що до Львова приїхала величезна кількість гостей із Сходу країни. З Харківського, Донецького та Луганського регіонів люди їхали індивідуально і групами. Та найбільше жителів міста вразила кількість росіян, які прибули не лише за новорічними враженнями, а і за українською «екзотикою». Як зізнавались самі прибульці із сусідньої країни, вони в своєму житті і не здогадувалися, що існує таке чарівне дійство, як вертеп, звіздарі і народні колядки.
Такої кількості гостей Львів, мабуть, ще не бачив. У пік святкових днів центром міста неможливо було пробратися. Причому, всі, хто в цей час знаходився у вирі подій, ставав не лише їх свідком, а й учасником. Міський голова Андрій Садовий задоволений тим, що слава Львова поширюється світом. Причину цього вбачає в тому, що дійства, які відбуваються – справжні, і йдуть від щирого серця. Відобразити або повторити побачене навряд чи кому вдасться, адже з цим треба народитися і вирости в народному середовищі. Також мер повідомив, що туристична індустрія активно розвивається і має чудові перспективи. За останні роки в цій галузі створено більше 10 тисяч робочих місць.
Чимало гостей на зимові свята приїхало і з дальнього зарубіжжя. Вони відверто зізнавалися, що Львів став для них європейською туристичною сенсацією. Це найкраще зізнання в коханні для жителів міста Лева.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*