25.10.2013

Львів подав заявку на участь в Зимніх Олімпійських іграх

Рішенням міської ради було прийнято відправити заявку на проведення у Львові Зимових Олімпійських ігор 2022. Відповідний запит нещодавно отримав Міжнародний олімпійський комітет. Але для того, щоб отримати таке право, місто має відповідати жорстким умовам. Відповідальним за проведення Олімпіади в Україні є Олександр Вілкул, котрий, до речі, займає посаду віце-прем’єра. Сам посадовець вбачає великі перспективи в участі нашого регіону в такому проекті.

За його словами, не лише Львів, а й вся Карпатська зона отримає новий поштовх. Адже проведення Олімпіаді відкриває нові можливості у питанні розвитку інфраструктурної. Причому це стосується не лише спортивних об’єктів, а й закладів інших галузей. До того ж їх поява супроводжується виділенням нових робочих місць, що позитивно впливає на економічне положення області. Спільна заявка Львова, Боржави та Тисовця офіційно буде ухвалена 5 листопада. Відбудеться це у ході проведення Генеральної асамблеї Національного олімпійського комітету України.

А вже 14 листопада дана організація направить запит до вищої інстанції. В даному випадку мова йтиметься про проведення Зимових Олімпійських ігор на території нашої країни. Як говорять, початок покладено, для досягнення успіху потрібно довести, що держава має усі ресурси для проведення форуму. На прикладі Росії ми можемо спостерігати, як підвищується рівень життя у регіоні, котрий приймає Олімпійські ігри. У ході підготовки до змагань в Сочі з’явилось кілька десятків об’єктів інфраструктури, причому збудовані вони були як за бюджетні кошти, так і іноземні інвестиції.

До 14 березня 2014 року МОК України має відправити гарантійні листи. Результати голосування стануть відомі 31 липня 2015 року, але перед цим Міжнародний Олімпійський комітет складе остаточний список кандидатів на проведення ігор. До його складу увійдуть 3-5 міст. Комісія визначить перелік населених пунктів на основі візитів, котрі пройдуть в період з лютого по березень 2015 року. А столиця Зимньої Олімпіади-2022 буде названа у Куала-Лумпурі.

Не забуваємо, що Львів має чималий досвід у проведенні подібних змагань, адже в нашому місті проходили матчі Чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Загалом туристи залишились задоволені від перебування у Західній України, тож місцеві мешканці готові прийняти іноземних гостей знову.

Не дивлячись на те, що наразі невідомо, чи прийматиме Львів Зимову Олімпіаду, деякі потенційні підрядні організації вже почали проводити модернізацію в автопарку. Чимало підприємств встигли придбати китайський автобетоносмеситель shaanxi. Також сьогодні якісні машини випускають такі виробники, як camc, howo, faw та dongfeng. Вибір марки залежить від тих технічних характеристик, які бажає отримати власник підприємства.

2 комментария

  1. Михаил Драговец

    На Западе есть вся необходимая инстраструктура, а если власти предложат усилия, то наша олимпиада будет еще лучше, чем Ванкуверская

  2. Я впевнений у тому, що Україна та Львівщина зокрема зможе вибороти право на проведення Олімпіади, це буде великою подією

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*