13.01.2014

Львів не готовий до понаднормових снігопадів

В минулому році Львів закупив 35 нових сучасних автомобілів для прибирання снігу. Та до міста прибуло лише 8. Начальник відділу благоустрою управління інженерного господарства департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Валерій Самойленко повідомив, що решта 27 одиниць техніки в результаті блокування казначейством проплати до кінця року так і не поступила.

Нещодавно працівники МНС і ДАІ здійснювали огляд техніки та перевіряли її готовність до роботи в складний зимовий час. На той момент близько 30% снігоприбиральної техніки було визнано несправною. Та навіть при ситуації, що техніки недостатньо, місто готове впоратися при звичайній нормі опадів. Та якщо виникнуть непередбачувані погодні умови, комунальні служби Львова вимушені будуть підсилити свою роботу та працювати понаднормовий час. Звичайно, виникнуть певні незручності для жителів міста, та все ж таки всі інфраструктури обласного центру повинні діяти.

Начальник відділу благоустрою ЛМР Валерій Самойленко також розповів, що до ліквідації снігових заметів в повній готовності знаходяться 128 одиниць техніки. Нещодавно було придбано ще кілька машин.

Цілодобово чергують 54 одиниці техніки. Практично від самого літа не припинялась заготівля суміші, якою посипатимуть дороги під час ожеледиці. Наразі вона є в достатній кількості. При підготовці до зимового періоду був поповнений запас паливно-мастильних матеріалів.

Одночасно обласне управління ДАІ у Львівській області занепокоєне непідготовленістю до негоди частини автомобільних доріг. Недоліками дорожнього полотна є величезна ямковість, деформація покриття, а також відсутність знаків та розміток на дорогах. Серед проблемних ділянок – підйоми, спуски та мости. Та попри це, місцева влада робить все можливе, щоб не повторилась безвихідна ситуація минулої зими.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*