14.03.2014

Львів може надати іммігрантам місце у ВУЗі

На сьогоднішній день Львівська область є найактивнішим регіоном у питанні забезпечення безпеки мешканцям південної та східної частини України. Як зазначив голова облради, нещодавно четверо іммігрантів виявили бажання продовжити навчання у львівських ВУЗах. Адже на своїй історичний батьківщині вони відвідували пари та здобували знання, а сьогодні такої можливості не мають. Звичайно, військовий конфлікт з Росією рано чи пізно закінчиться, але наздогнати втрачене буде дуже тяжко.

За словами Петра Колодія, один із цих молодиків навчався на історика, інший виявив бажання працювати у транспортній галузі. Ще один студент дослідує комп’ютерні технології, а останній буде дизайнером. Як відомо, на території Львова існує чимало університетів, тому наше місто зможе задовольнити бажання гостей. Напевне, ні у кого немає сумніві, де саме бажають ці молоди люди продовжити навчання. Звичайно, їх вибір випав на Львівський національний університет імені Івана Франка. Але цей навчальний заклад не може надати знання з усіх вищеперерахованих чотирьох спеціальностей. Іншу частину юнаків прийме Львівський політехнічний інститут.

Але казати про, як про здійснений факт ще рано. Останнє слово закріплюється за ректорами ВУЗів. Але дивлячись на те, як мешканці Львова ставляться до гостей, є великі сподівання на позитивну відповідь. До речі, вже сьогодні у деяких місцевих школах навчаються кримські діти, котрі приїхали до Західної України з метою безпеки.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*