30.06.2014

Львів має всі шанси стати Олімпійським містом в 2026 році

Команда, яка працювала над створенням заявки на проведення олімпіади продовжує свою роботу. Зі слів міського голови м. Львів п. Садового стало відомо, що Львів із великою імовірністю може приймати Олімпіаду у 2026 році, а це репутація, та нові робочі місця.

Така інформація з`явилась після розмови між президентом МОК, прем`єром Арсенієм Яценюком, та президентом НОК п. Бубкою. Під час розмови було вирішено і погоджено усіма сторонами, що Львів відмовиться від спроб проведення олімпіади на його території у 2022 році, а переключить усі зусилля на 2026 рік, де шанси на таку можливість значно більші. Таке рішення було прийнято у зв`язку із тяжкою фінансовою та політичною ситуацією, з чим і були згідні усі троє опонентів.

Перенесення заявки на більш пізній період є в даний час дуже розумним ходом, так як спрогнозувати з великою імовірністю подальші події в нашій країні дуже тяжко, саме тому не дуже розумно було б йти до кінця і ставити кінцеву ціль саме Олімпіаду 2022 року. Дуже великим досягненням є той факт, що питання стосовно Олімпіади у Львові досить жваво обговорюється на засіданнях Міжнародного Олімпійського Комітету.

До того ж поки що нікому ще не вдавалось отримати позитивне рішення на проведення Олімпійських ігор з першої спроби. Так наприклад Корея тільки з третього разу отримала позитивне рішення.

Наша країна вже досягнула багато змін за останні часи, тому дуже хотілось би, що б і в цьому питанні ми розвивались в правильну сторону. Регіону буде дуже вигідно отримати нові робочі місця, розвинення інфраструктури у галузі відпочинку. До того ж, наша команда має досить не погані шанси на Олімпійський іграх.

То ж команда, яка займається цим питанням і на далі продовжить свою роботу.

На думку мера Львова, усі об`єкти побудовані для потреб Олімпійських ігр надалі можуть послужити на благо міста, що робить такі об`єкти дуже вигідними для регіону.

Україні не вистачає гірськолижних курортів, тому попит на користування ними навіть після Олімпіади залишиться. За підрахунками, таких курортів як наприклад «Буковель» нашій країні потрібно від 50 до 100. Дуже велика кількість людей через брак курортів змушена їхати за кордон для занять зимовими видами спорту.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*