18.12.2014

Львів готується до оборони міста

Зараз тяжко сказати кому саме з римських філософів належить крилата фраза «хочеш миру — готуйся до війни», але свого сенсу вона не втратила і в наші дні. Байдужих до проблем на Сході України вже просто немає. Хтось іде добровольцем, когось призиває держава. Одні йдуть звільняти Донбас від російських окупантів, а хтось просто не хоче щоб ці ж самі окупанти відправились далі по території України до наших з вами хат. Ставитись до цих всіх подій можна по різному, але нажаль байдужим бути не можливо. То ж Львівщина також не лишилась осторонь від цих проблем і розуміючи що Російська Федерація на захопленні Східних територій може не зупинитись почала підготовку до оборони своїх територій та громадян.

Початок такого навчання заплановано на 22 грудня, що у понеділок. Такі заняття пройдуть по всіх районах міста, крім того вони будуть безкоштовні. Планується навчати мирних громадян самозахисту власного життя та оточуючих, а також оборона свого міста у разі надзвичайної ситуації, до якої у нашому випадку відносяться військові конфлікти. Рішення про проведення військової підготовки та організацію відповідних курсів прийняли мер міста Львів та Міська рада.

Заходи організовуються за для мети навчання мирного населення основам оборони та поведінки під час можливих надзвичайних конфліктних ситуацій або агресивних дій. Тим не менш, подібні заходи носять перш за все популістський характер і, в першу чергу, спрямовані на так зване зміцнення патріотичного духу громадян і на згуртування жителів, крім того це все робиться для того, щоб кожен мешканець Львова відчув свою єдність і причетність до життя свого міста.

Навчати людей захисту будуть досвідчені фахівці, зокрема і з Академії сухопутних військ. Заняття зможуть відвідати всі бажаючі, виключно на добровільній основі. При цьому організатори запевняють, що інформація про громадян, які беруть участь у заняттях, чи не буде передаватися будь-яким структурам.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*