08.09.2014

ЛКП погрожували боржникам мобілізацією до АТО

Нещодавно мешканці Львова стали свідками того, як місцеві комунальні підприємства хотіли покращити своє матеріальне становище шляхом прикриття війною. Зокрема, боржники отримували листи, у яких їм повідомлялось, що у разі несплати зазначеної суми коштів представники КП надішлють до військкоматів запит щодо мобілізації членів сімей. Звичайно, це явище спричинило паніку серед громади, адже чимало громадян просто не мають фінансової можливості сплатити комунальні послуги. У такому випадку виникає риторичне питання: «То що, йти на війну лише для того, щоб заощадити кілька сотень гривень?».

Згодом про такі листи дізналось керівництво міського департаменту господарства та інфраструктури. Володимир Оліякник, котрий тимчасово є директором структурного підрозділу, зазначив, що дії ЛКП, які запроваджували вищеописану практику, є неправомірними. За словами посадовця, ініціаторами запровадження цих дій стали самі керівники комунальних підприємств, тобто мови про накази зверху не ведеться.

Володимир Олійник закликає начальників усіх КП, які надсилали тривожні листи, перестати вчиняти неправомірні дії та працювати лише у межах правового поля. Як було зазначено, представники департаменту вже провели роз’яснювальні бесіди з головами комунальних підприємств. Тому є великі сподівання на те, що львів’яни не будуть боязно ставитись до кожного дзвінка. На думку пана Олійника, дії КП є недопустимими з точки зору не лише законодавства, а й морального права.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*