30.07.2014

Лавки для сидіння у всіх парках Львова пофарбовано

Роботи з масового фарбування лавок для сидіння у Львові розпочались ще навесні, а закінчились кілька днів тому. Станом на сьогоднішній день у місті лева усі пристосування для відпочинку перебувають у робочому стані та мають належний вигляд. У ході реалізації проекту фахівці охопили усі без виключення парки обласного центру. Фінансуванням програми займались різні структури, у тому числі і державні. Якщо брати до уваги парк імені Івана Франка, то кошти на фарбування лавок у цій зоні відпочинку надали представники мобільного оператора «Київстар». За словами головного інженера підприємства «Зелений Львів», приємно мати справу з бізнесменами, які беруть активну участь у благоустрої міста.

Загальна площа охоплених парків складає 1137,55, причому трохи більше половини з них відносяться до об’єктів природно-заповідного фонду. Загалом на території Львова розташовано 22 парки. Комунальники дають пораду людям, особливо представникам молодого покоління, завжди пам’ятати про те, що ми живемо у європейському місті, де культурні традиції передусім. Тому працівники КП закликають не псувати стан лавок, адже вони краще виглядають цілими та розмальованими, ніж поломаними та розписаними.

До початки холодної пори роки ще залишається трохи більше двох місяців, тому у громади є чимало часу для того, аби оцінити роботу земляків. Також головний інженер «Зеленого Львова» зазначає, ще реалізація такого проекту сприятиме туристичній привабливості міста. Адже чудовий світ складається із дрібних частин, де усі елементи, у тому числі і облаштовані лавки для сидіння, грають велику роль.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*